Digitrükk Xerox Versant 180 ja Xerox 700i

Teil on kiirelt vaja 100 visiitkaarti, 30 lauakalendrit, 80 kleepsu või 15 kutset? Teil oli neid vaja juba eile? Selliste murede lahenduseks ongi digitrükk. Milliseid boonuseid on seda tehnoloogiat kasutades?

Eelkõige on see operatiivsus ja paindlikus. Digitrükki kasutades saate ka viimasel minutil enne trükki laskmist teha muudatusi trükitavas failis! Te peate nõustuma, et trükkides brozüüri offset-is, Teil vaevalt õnnestuks muuta paar lehekülge sisu ilma, et Te oluliselt aega ja raha ei raiskaks?! Ja kui tegu peaks
olema ühe brüzüüriga siis tihti on võimalik see teostada Teie juures olekul. Hea on ka see, et esimene koopia Teie trükist on ka absoluutne koopia igast järgnevast!

Trükk nõudmisel. Kuna meil on võimalus säilitada Teie faile digitaalselt siis pakume Teile teenust millest on raske loobuda! Näiteks: Teil on tulemas mess, konverents mt. Teie pole kindel, kas Teil on tarvis 500tk või 1000tk kataloogi jagamiseks aga hinnavahe on oluline? Me pakume Teile võimalust tasuda meile nt. 1000 kataloogi eest ja trükkida alustuseks nt 300tk. Järgmisel päeval selgub, et Teie trükises on lubamatud vead sees aga katlooge on vaja. Lihtne! Parandame failis vead ja trükime juba uued vigadetta korraliku kataloogid ! Nii väldime mitte vajalike trükiste tootmise, ladustamise ja ära viskamise.

Personaliseerimine st iga trükilehe varustamine unikaalse trükimaterjali lisaga teksti, numbri või illustratsiooni kujul on veel üks digitaaltrüki eelistest. On võimalik dokumentide mitme variandi trükkimine ühe tiraazi piires (trükkimine erinevates keeltes või informatsiooni sisestamine kohalikust esindusest);
trükimaterjalide loomine väikestele gruppidele või isegi individuaaltellijatele, olles kooskõlas nende eelistuste ja varem tehtud ostudega, mis võimaldab tõsta vastureaktsiooni marketingi või reklaami materjalidele.